Kalecik Temizlik Şirketi

Kalecik Temizlik Şirketi

Kalecik Temizlik Şirketi

İyi bir temizlik şirketinin uzman bir ekibi olmalı

İlaslan Temizlik Şirketi’nde çalışan her personelin mesleği temizliktir. Temizliğin her alanında çalışmış, temizlik eğitimi ve müşteri iletişim eğitimlerini almış bir uzman bir ekibiz.

Her personelimizi ve verdiği hizmeti yakından takip ediyoruz. Yapılan temizliklerden sonra bütün müşterimizle mutlaka görüşüyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyet bildirimlerini kaydeden bir sistem kullanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti arttıkça çalışanlarımızın aldığı prim de artıyor. Bu sayede özverili çalışmalarının karşılığını alan bir ekiple her türlü zorluğun üstesinden geliyoruz.

Her ihtiyaca cevap verebilen bir temizlik şirketiyiz Tamamen endüstriyel temizlik makinelerimizle her alanda temizlik ihtiyacınızı anında karşılıyoruz. Örneğin küçük bir eviniz var ve düzenli yarım gün temizlik hizmeti almak istiyorsunuz. Talebinizi en uygun fiyata ve nitelikli bir şekilde karşılıyoruz.

Koltuk Yıkama hizmeti almak istiyorsanız Kalecik - Ankara’da kullanılan en profesyonel makine ve donanım ile hizmetinizdeyiz. İlaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa çevre ve insan sağlığına dost kimyasallarımızla her alana uygun ilaçlama hizmetini firma güvencesiyle vermekteyiz.

Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, İş Yeri Temizliği, Boş Daire Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Su Deposu Temizliği gibi hizmetleri İlaslan Temizlik Şirketi güvencesiyle alabilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

10 yıllık deneyimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.