Kızılcahamam Temizlik Şirketi

Kızılcahamam Temizlik Şirketi

Kızılcahamam Temizlik Şirketi

İlaslan Temizlik hizmet misyonu her gelir grubundan müşteri kitlesine uygun temizlik hizmetini çevre dostu, profesyonel ve güvenilir bir şekilde sunmaktır. Bu ilkeleri temele oturtup müşteri beklentilerini aşan bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

50'nin üzerinde çalışanımızla yüzlerce müşterimize profesyonel temizlik deneyimini yaşatmanın gururuyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, kurumsal temizlikler hizmetlerimizden bazılarıdır. İlaslan Temizlik olarak öncelikle Kızılcahamam'ın sonra da bölgenin en iyi temizlik şirketi markası olmayı hedeflemekteyiz.

Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerle hedefimize her geçen gün yaklaşmaktayız. Yakaladığımız başarının sırrı ise müşteri odaklı ve ihtiyaçlara göre esneyebilen çalışma anlayışımızdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en az kendimizinki kadar tanıyor ve önemsiyoruz. Kalıplara hapsolmuş eski anlayışlarla değil aktif, dinamik ve yenilikçi bir anlayışı benimsemekteyiz.

Verdiğimiz hizmetin en önemli sac ayağının personel kalitesi olduğunun bilinciyle personel kadromuzu Kızılcahamam'ın en iyi ve deneyimli personellerinden oluşturmuş bulunmaktayız. Personellerimizin mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışması verimliliği arttıran bir faktördür.

DİĞER BÖLGELER

10 yıllık deneyimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.