Pursaklar Temizlik Şirketi

Pursaklar Temizlik Şirketi

Pursaklar Temizlik Şirketi

Zarif Temizlik Firması olarak en çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyor, tam da talebi karşılayacak şekilde donanımlı, gelişmiş ekipmanlar ve uzman ekiplerle çalışıyoruz.

Gelişmiş olan emlak sektörü ile birlikte temizlik firmaları inşaat sonrası temizlik hizmetleri de vermeye başladılar. Ancak inşaat sonrası temizlik işleri standart temizlik uygulamalarından farklı olarak daha kapsamlı ürünler, aletler ve yöntemler kullanılarak yapılmaktadır.

İnşaat sonrasında yapılan temizlik sadece kaba pisliğin dışarı atılması olarak düşünülmemelidir. Bu tür temizlik işlemleri daha dikkatli ve hiçbir kalıntı, bandaj, leke kalmadan yapılması gereken işlerdir. Ayrıca inşaatlarda kullanılan harç, derz, alçı, yapıştırıcı, silikon, boya gibi yapı malzemelerinin insan sağlığına olan olumsuz etkileri de düşünülerek buna uygun bir temizleme işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ankara inşaat sonrası temizlik şirketleri içerisinde hep ön sıralarda yer alan şirketimiz tüm diğer temizlik faaliyetlerinde olduğu gibi bu konuda da profesyonelliğini sergileyerek başarısını ortaya koymuştur.

İhtiyaçlar bakımından da günlük ev temizliği gibi diğer temizlik işlerinden farklı olan inşaat sonrası temizlik işleri öncesinde alınması gereken önlemler ve uygulanacak yöntemler bulunmaktadır. İnşaat yapımında kullanılan malzemelerin kalıntılarının kişiler üzerinde alerjik reaksiyonlar ve çeşitli sağlık sıkıntıları doğurabileceğini de göz önünde bulundurarak bu konuda şirketimiz gibi profesyonellerden destek almanız en doğru yöntem olacaktır.

DİĞER BÖLGELER

10 yıllık deneyimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.