Yenimahalle Temizlik Şirketi

Yenimahalle Temizlik Şirketi

Yenimahalle Temizlik Şirketi

Ofis Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir? Yapılan çalışmalar doğrultusunda iş ortamı ne kadar temiz ve düzenli ise çalışanların motivasyonlarının ve çalışma isteklerinin o kadar fazla olduğu belirlenmiştir.

Temizlik firması, ofis temizliği yaparken belirli bir plan ve düzen doğrultusunda ilerlemektedir. Çalışma saatlerimiz işlerinizi bölmeyecek ve çalışanlarınızın dikkatini dağıtmayacak şekilde yetkili kişi ile birlikte belirlenmektedir.

Temizlik için gelen personelimiz ofisinizde bulunan tüm bilgisayarları, masaları, sandalyeleri, dolapları siler ve tozunu alır. Zeminin süpürülmesi, silinmesi gibi işlemler gerekli makinelerle yapılır. Tuvalet banyo ve mutfak temizliği konusunda mikrop öldürücü malzemeler kullanılarak bu ortamlar bakterilerden arındırılmış hijyenik bir hale getirilir.

Her ortam için uygun özellikte malzeme seçimi yapılır ve temizlenen ortama zarar verilmeden temizlenir.

Ofis Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Firmamız tarafından yapılmakta olan ofis temizlikleri; işyerlerinde yapılmakta olan işleri engellemeyecek ve düzenini bozmayacak bir şekilde, genellikle hafta sonları veya akşam saatlerinde yapılmaktadır. Ön görüşme esnasında temsilcimize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ofisinize uygun bir temizlik periyodu hazırlanarak, temizlenecek ortamda yapılacak işlemler listelenir ve cep yakmayan bir ücret tablosu çıkartılır.

Hazırlanacak olan çalışma tablosu dâhilinde belirlenen saatlerde ofisinize gelecek olan uzman temizlik personelimiz profesyonel bir şekilde, tüm detaylara dikkat ederek işlerini yerine getireceklerdir ve ofisiniz tertemiz bir şekilde bırakılacaktır. Verdiğimiz kaliteli temizlik hizmetlerimiz ile temizlik firmaları hakkındaki önyargılarınızı tamamen yıkıp yeni bir bakış açısı kazandıran Ankara temizlik firması ile çalışmak sizler için büyük bir adım olacak.

DİĞER BÖLGELER

10 yıllık deneyimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.