Hakkimizda - Ankara Temizlik Firması - İlaslan Temizlik Şirketi

Hakkimizda

Ankara Temizlik Hizmetleri - İLASLAN Temizlik 
Ankara Temizlik Hizmetleri - İLASLAN Temizlik 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur ve kuruluş tarihten itibaren müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak gelişmektedir.

Temizlik konusunda 10 yıldır üstün hizmet veren, sektöründe lider, çevre dostu, kendi üretimi temizlik ürünlerini kullanan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. 150 kişilik alanında uzmanlaşmış, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile temizlikte kalite ilkesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürünlerimiz ve Ekipmanlarımız

Ostim de bulunan kimya fabrikamızda kendi temizlik ürünlerimizi ürertiyoruz.

Çevre dostu temizlik ürünlerimizden bazıları; sızı deterjan, anti-bakteriyel el jeli, bulaşık deterjanı, el sabunu, çamaşır suyu, tuzruhu, kireç sökücüdür. Temizlik ürünlerimizin yanı sıra son teknoloji buhar ve film makineleri, vakumlu halı koltuk tıkama makineleri robot cam silme ve zemin silme makinelerimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ankara Temizlik firması İLASLAN, Ankara’nın tüm ilçelerine bu alanda hizmetlerini sunarak müşterilerin faydalanmasını sağlar. Hayatının büyük bir bölümünü evinde geçiren herkesin bu alanda iyi bir durumu yaşaması gerekmektedir. Temiz bir ortamda yaşamak insanlara her daim güzel hissettirir. Özellikle ev temizliği yapılırken maskeli ve eldivenli bir şekilde hizmetler verilmektedir. Ankara Temizlik firması özellikle apartman temizliği için gelebilir. Apartmanlarda merdivenlerin ve dış kapının camları gibi birçok temizlik yapılabilir. Bunun yanı sıra evinizde veya iş yerinizde oluşan tadilatlardan sonra ortaya çıkan temizlik ihtiyacı firmalar tarafından karşılanabilir. Bu sayede ortamda hemen temiz kalma durumu söz konusu olur. Ayrıca büyük evlere sahip olan kişiler Villa temizliği için firmalarla çalışma gösterebilir. Bu tarz evlerde tek başına temizlik yapmak bir hayli zordur. Bu yükün altından kalkmak ve en güvenli şekilde temizliği sağlamak için villa temizliği hizmetini alabilirsiniz. İş yeriniz veya ofisinizde oluşan temizlik ihtiyacını gidermek için bu alanda hizmetleri alabilirsiniz.

Ankara Temizlik yapmış olduğu kaliteli hizmeti ve sektörde öncü oluşu ile markalaşmış seçkin bir temizlik şirketidir. Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan firmamız bu prensibi sayesinde büyüdükçe büyümüş ve marka değeri olan bir şirket haline gelmiştir. İLASLAN Temizlik tüm kalite belgelerine sahiptir.

10 yıllık deneyimimiz ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.